DokumentacjePodatkowe.pl

Ceny transferowe dokumentacja wzór

Dodano: 2017-10-24

Dodaj Opinie


  • System stworzony przez dokumentacjePodatkowe.pl sprawdza się w mojej firmie. Przygotowywanie oraz zarządzenie dokumentacjami cen transferowych nigdy nie szło mi lepiej.

  • Filip Andrzejewski dodał komentarz 2018-03-23 10:38:23
  • Ocena 5

Opis

Grupa SWGK to zespół specjalistów, którzy wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzyli program DokumentacjePodatkowe.pl. System ten pozwala na przygotowywanie oraz zarządzenie dokumentacjami cen transferowych. 

Jeżeli interesują Cię ceny transferowe i prawidłowo sporządzana dokumentacja, wzór jej znajdziesz na stronie DokumentacjePodatkowe.pl. Grupa SWGK stworzyła wzór dokumentacji oparty na najpopularniejszych rodzajach transakcji. Jak głosi firma, wzór ten ma charakter informacyjny i pozwala na sporządzenie dokumentacji podatkowych.

Zajrzyj na stronę internetową Grupy SWGK, a dowiesz się, jak prawidłowo sporządzać dokumentację cen transferowych. Na stronie tej dostępne są informacje o tym, kto ma obowiązek sporządzania dokumentacji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie cen transferowych, skontaktuj się z Grupą SWGK.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Poznań

MS Auto Car

http://msauto-car.pl/

Poznań

Kaskada Hotel&Restauracja

http://kaskada-hotel.pl/

Poznań

Lenis Sp. Z O.O

https://lenis.pl