VIBROSON ŁÓDŹ Sp. z o.o.

Obróbka skrawaniem

Dodano: 2018-09-26  • Telefon: +48 42 683 35 11
  • Adres: Wróblewskiego 16
  • Kod pocztowy: 93-578
  • Miejscowość: Łódź
  • Domena: http://vibroson.com.pl/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Od ponad pół wieku przedsiębiorstwo ze strony vibroson.com.pl oferuje usługi w zakresie obróbki metali, laserowego cięcia blach, wentylatory przemysłowe, a także prowadzenie badań, wykonywanie ekspertyz i pomiarów z dziedziny aerodynamiki. Szczególnie polecane usługi to toczenie, frezowanie, gwintowanie wiercenie i obróbka skrawaniem. 

Wszystkie te prace wykonywane są na doskonałej jakości obrabiarkach sterowanych numerycznie. Tak nowoczesny park maszynowy umożliwia obróbkę różnego typu materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal konstrukcyjna, aluminium, miedź, a także mosiądz tytan i wiele innych.

Maszyny te obsługiwane są przez wysokiej klasy specjalistów, co pozwala zapewnić klientom najwyższą jakość usług, a także cenę, która jest najkorzystniejsza w stosunku do jakości. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, a pod uwagę berze się rodzaj obróbki i wielkość zamówienia. To, na czym firmie najbardziej zależy, to sprostanie wymaganiom klienta i najwyższa jakość usług. Jest to przedsiębiorstwo, z którym z pewnością warto nawiązać stałą współpracę.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Łęczyca

Iluzjonista Maciej Pol

http://maciejpol.pl/

Brzeziny

ABC-BOBASA

https://wyprawkowy.pl

Poniatów

Xfelgi.pl

https://xfelgi.pl/