Delfin Detection & Mapping

Lokalizacja uszkodzeń rur

Dodano: 2018-09-18  • Telefon: +48 514 778 694
  • Adres: Solidarności 115
  • Kod pocztowy: 00-140
  • Miejscowość: Warszawa
  • Domena: https://www.delfind.pl/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą cywilizację bez infrastruktury, która – z reguły niewidoczna dla większości z nas – zapewnia nam na przykład prąd lub wodę. Skomplikowana sieć kabli, rur oraz innego typu przewodów oplata nas jednak faktycznie, nawet, jeżeli rzadko o niej myślimy. Aby ułatwić życie przeciętnemu obywatelowi, większość z tych konstrukcji jest schowana w ścianach budynków lub pod chodnikami.

Z reguły, kiedy jakaś część rur w danym budynku ulega awarii, wiadomo gdzie mieści się źródło przecieku. Problematyczne są jednak uszkodzenia niewielkie – drobne nieszczelności, z których woda nie wypływa zbyt dynamicznie. W takich przypadkach doskonale przydają się firmy, które zajmują się między innymi takimi usługami, jak lokalizacja uszkodzeń rur.

Jeżeli zależy nam na doświadczonych inżynierach, którzy szybko zajmą się znalezieniem miejsca, które jest nieszczelne, nawiążmy kontakt z firmą Delfind Detection & Mapping – będącej częścią większej inicjatywy z branży geodezyjnej – TMT Projekt.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

https://www.taniemilitaria.pl/

Kąty Węgierskie

OPOKA - Wynajem koparek Warszawa

https://www.opoka.waw.pl/

Wólka Kosowska

sejf-szafanabron.pl

https://www.sejf-szafanabron.pl/