"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Pompy

Dodano: 2019-07-28


  • Telefon: +48 77 403 45 00
  • Adres: Raciborska 36
  • Kod pocztowy: 48-100
  • Miejscowość: Głubczyce
  • Domena: https://galmet.com.pl/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Koszty utrzymania domu są współcześnie na tyle wysokie, że jego właściciel musi szukać oszczędności. Jednocześnie – kto chciałby rezygnować z wygody? Inwestycja w profesjonalne, nowoczesne, innowacyjne technologie przekłada się na podwójną korzyść – zarówno mniejsze wydatki, jak i wyższy komfort codziennego funkcjonowania.

Dużym zainteresowaniem polskich klientów cieszą się na przykład pompy ciepła Airmax2. Rozwiązanie firmy Galmet spełnia kryteria efektywności energetycznej A++ i ma wysoki poziom COP. Dzięki łatwemu montażowi na zewnątrz i kompaktowym wymiarom pompa nie jest kłopotliwa dla użytkowników. Zakres pracy sięga temperatury aż -20 stopni. Dzięki modułowi online sterowanie odbywa się zdalnie, a parownik jest odszraniany automatycznie. Urządzenie posiada aż 5-letnią gwarancję producenta.

System powietrze-woda pozwala pozyskiwać ekologiczną energię do ocieplenia całego domu i ułatwia podgrzewanie wody, a nawet przydomowego basenu lub ogrzewanie podłogowe. Najważniejsza jest wysoka efektywność, która gwarantuje innowacyjne podejście kreatywnych i doświadczonych specjalistów.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Biestrzynnik

Euroschola.eu

https://euroschola.eu/

Kluczbork

OROME SC

https://www.orome.pl/

Kędzierzyn-Koźle

Apteka Urtica

https://www.aptekaurtica.pl/