Neurochirurg Lublin dr Michał Rutkowski

Discektomia klasyczna Lublin

Dodano: 2020-03-17

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Z biegiem lat w organizmie dochodzi do wielu zmian. Komórki i tkanki starzeją się, co powoduje ich obumieranie lub nawarstwianie się, co niekiedy przyczynia się do rozwoju  zmian anatomicznych. Czasami dochodzi nawet do wykształcenia masy, która naciska na kręgosłup, co jest niezwykle bolesne dla człowieka.

Niezbędne jest wtedy wykonanie zabiegu, który ma na celu pozbycie się tego problemu. Powstaje jednak pytanie, w jaki sposób leczyć taki przypadek? 

Do tego celu wykorzystuje się zabieg, jakim jest discektomia. Może on przyjąć różnorodną postać od klasycznej do endoskopowej. W głównej mierze polega na tym, aby wykonać nacięcie w skórze, przez które odwarstwia się mięśnie przykręgosłupowe i usuwa więzadła żółte. 

Pod adresem strony internetowej neurochirurglublin.pl znaleźć można specjalistę, który może taki zabieg wykonać. W lubelskim ośrodku discektomia klasyczna wykonywana jest często, w związku z czym specjaliści doskonale wiedzą, jak poradzić sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem. 


Oceń firmę (4.67 z 3 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Lublin

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

https://romanek.pl/

Ciecierzyn

POGOTOWIE CATERINGOWE s.c.

https://pogotowiecateringowe.com.pl

Lublin

Pracownia psychologiczna SOWA

https://pracowniasowa.pl