Perfekt Studio

Hialurox poznań

Dodano: 2020-01-13


  • Telefon: 500 297 799
  • Adres: Bogusława Limanowskiego 7
  • Kod pocztowy: 60-743
  • Miejscowość: Poznań
  • Domena: http://perfektstudio.eu/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Kwas hialuronowy to znakomity sposób na pozbycie się zmarszczek. Substancję tę często można znaleźć w kosmetykach, ale ma też inne zastosowanie - dobre gabinety kosmetyczne i medycyny estetycznej wykorzystują ją do wypełniania zmarszczek. Kwas podaje się w głąb skóry, dzięki czemu zarówno płytkie, jak i głębsze zmarszczki i bruzdy zostają wypełnione. Poza tym składnik ten wymusza zwiększoną produkcję kolagenu i elastyny w skórze, a więc substancji, które odpowiadają za jej jędrność i młody wygląd.

Na tym nie koniec korzyści, jakie można uzyskać, decydując się na zabieg Hialurox w Poznaniu, w gabinecie Perfekt Studio. Kwas hialuronowy ma też zdolność zatrzymywania cząsteczek wody w skórze, dzięki czemu po jego zastosowaniu cera robi się idealnie nawilżona i ten stan trwa. Powoduje to, że jest bardziej odporna na kolejne zmiany starzeniowe, a więc dłużej można cieszyć się jej perfekcyjnym stanem.

Warto też mieć na uwadze fakt, że zabieg ten jest całkowicie bezpieczny. W jego ramach podaje się syntetyczny kwas hialuronowy, dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Poznań

Kaskada Hotel&Restauracja

http://kaskada-hotel.pl/

Poznań

Lenis Sp. Z O.O

https://lenis.pl

Poznań

Royal Shop

https://royal-shop.pl/