Quality Hotel Supply sp. z o.o.

Akcesoria hotelowe

Dodano: 2022-10-12  • Telefon: 601 507 287
  • Adres: Przyjaźni 21
  • Kod pocztowy: 61-689
  • Miejscowość: Poznań
  • Domena: https://sklep.qhs.one

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Priorytetem dla pracowników firmy Quality Hotel Supply sp. z o.o. jest dostarczanie klientowi wysokojakościowych, przydatnych rozwiązań, które spełniają oczekiwania jego samego oraz potrzeby prowadzonego przez niego biznesu. Kadra odpowiedzialna za realizacje zamówień doskonale zdaje sobie sprawę, że branża hotelarska jest bardzo wymagająca. Dlatego przygotowana przez nich oferta jest nie tylko zróżnicowana, ale też daje sporo możliwości do personalizacji.

Dostawca proponuje wykonane z wytrzymałych i większości naturalnych materiałów akcesoria hotelowe, które w istotny sposób wpływają między innymi na komfort i bezpieczeństwo gości, a także na estetykę i funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń (zarówno indywidualnych pokoi, jak i stref użytku wspólnego).

Firma zaprasza do nawiązania stałej współpracy. Ze swojej strony gwarantuje dowóz produktów w ustalonym z zamawiającym terminie, bez względu na ich ilość czy też odległość do miejsca docelowego. Dostawy są realizowane na terenie całego kraju.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Poznań

Kaskada Hotel&Restauracja

http://kaskada-hotel.pl/

Poznań

Lenis Sp. Z O.O

https://lenis.pl

Poznań

Royal Shop

https://royal-shop.pl/